Apie Mus

Kas mes esame?

Ecodomus PIT – dukterinė įmonės UAB „Ecodomus” kompanija, kuri kartu su puikiai Europoje žinomu saulės modulių gamintoju Solitek sukūrė naują produktą – ePIT automobilių stogines su integruota saulės elektrine.

Tiek Ecodomus, tiek Solitek yra suinteresuotos tvarios gyvenamosios aplinkos kūrimu, tad šis naujas produktas prisideda prie puoselėjamų abiejų įmonių vertybių.

ePIT – veiklą pradėjo kaip papildomas įmonės UAB Ecodomus projektas, tačiau per porą metų išsaugo iki atskiros įmonės, kuri plečia gamybinius pajėgumus, ieško partnerių užsienyje ir sėkmingai plečia veiklos apimtis.

Mūsų vizija

Tapti lyderiaujančiu tvarių ir ekologiškų gaminių, skirtų namų gerbūviui ir aplinkai gamintoju, Vakarų Europoje.

Mūsų misija

Kurti, vystyti ir gaminti ekologiškus ir tvarius sprendimus, skirtus namų gerbūvio ir aplinkos gerinimui.

200
kw energijos

sugeneruoja ePIT jau pagamintos autostoginės

350
Saulės modulių

buvo sumontuota gaminant autostogines

5
šalių

klientai jau džiaugiasi ePIT gaminiais

40
elektromobilių

vienu metu gali krautis ePIT pagamintose autostoginėse

Kodėl verta rinktis ePIT?

Siekiame nenustoti tobulėti, augti ir dalintis jau turima patirtimi!

01
10 metų

GAMYBOS PATIRTIS

Daugiau nei 10 metų dirbame su medienos gaminių gamyba, tad puikiai išmanome šį amatą, turime reikiamą įrangą ir kvalifikuotus darbuotojus.

02
Aukščiausia

KOKYBĖ

Gamindami premium segmento gaminius ypač rūpinamės jų kokybe - kruopščiai atrenkame medžiagas ir jų tiekėjus, vykdome visapusišką gamybos kokybės kontrolę įmonės viduje, keliame darbuotojų kompetencijas.

03
Naujausios

TECHNOLOGIJOS

Siekiame nuolat tobulinti savo gaminius, ieškodami geriausių sprendimų rinkoje, kad galutinis vartotojas galėtų džiaugtis ne tik tvariu ir ekologišku, tačiau ir technologiškai pažangiu gaminiu.

04
Visokeriopa

PAGALBA

Siekiame, jog klientas galėtų visapusiškai džiaugtis mūsų gaminiais, tad dalinamės savo sukaupta patirtimi, padedame įrengti saulės elektrinę, susitvarkyti reikiamus dokumentus, rekomenduojame elektrinės efektyvumo stebėjimo įrankius.

Turite klausimų? Norite bendradarbiauti?